Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 9675 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Vlastní profily pro rámovou kolstrukci

 Odpovědět Odpovědět Stránka  <12 archiv
Autor
Izzy_Cloud Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 06.bře.2023
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Inventor 2022
Stav: Offline
Bodů: 24
Možnosti příspěvku Možnosti příspěvku   Poděkování (0) Poděkování0   Citace Izzy_Cloud Citace  OdpovědětOdpověď Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 04.dub.2023 v 09:01
Původně odeslal(a) MILKA MILKA napsal(a):

Ten návod je podrobný dost (odzkoušeno). Někde máte něco špatně (nevyplněné jednotky, odlišný formát apod.)

Dobrý den třeba nechápu a nevím kam zapsat jednotky k těmto hodnotám.

-v záložce Jiné doplnit položky : Q [kg/m], Section [cm^2], Jx Jy Jk [cm^4], Wx Wy [cm^3] 

Zpět nahoru
MILKA Zobrazit panel
CAD/BIM manager
CAD/BIM manager

Přihlášen: 09.bře.2005
Lokalita: ČR (HK)
Používám:
AIS 2023/WIN10
Stav: Offline
Bodů: 415
Možnosti příspěvku Možnosti příspěvku   Poděkování (0) Poděkování0   Citace MILKA Citace  OdpovědětOdpověď Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.dub.2023 v 10:14
Jednotky jsem taky nezadával, pravděpodobně se to přebírá z šablony?
Jinak se podívejte na youtubko, je tam spousta videí na vlastní profily.

Milan Schwarz

TMW, a.s.

Dvůr Králové n/L
Zpět nahoru
Izzy_Cloud Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 06.bře.2023
Lokalita: Czech Republic
Používám:
Inventor 2022
Stav: Offline
Bodů: 24
Možnosti příspěvku Možnosti příspěvku   Poděkování (0) Poděkování0   Citace Izzy_Cloud Citace  OdpovědětOdpověď Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 05.dub.2023 v 14:21
Dobrý den 
Ahoj
Tak se mi to konečně povedlo. Big smile
Když to porovnám ze SW (solidworks) tak je to zbytečně složité a zdlouhavé.

Všem děkuji za pomoc. Hug
Zpět nahoru
Charlee Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 11.dub.2006
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Inventor, Vault, Mechanical a další ver.2021
Stav: Offline
Bodů: 279
Možnosti příspěvku Možnosti příspěvku   Poděkování (0) Poděkování0   Citace Charlee Citace  OdpovědětOdpověď Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.kvě.2023 v 07:54
Bojoval jsem s přidáním knihoven Al profilů od Alutec KK které jsou přímo pro Inventor. https://www.aluteckk.cz/3d-knihovny-do-autodesk-inventoru . Mám obsahové centrum ve Vault, musel jsem si ho nejdřív změnit na místní, importovat. Pak zpátky přepnout obsahové centrum na Vaut a kopírovat tam. To byla verze Inventoru 2021.
Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 10851:iLogic - jak ve výkresu zpracovat materiál a cestu součásti?
Tip 9476:Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize.
Tip 8717:Jak ve výkresu zobrazit těžiště podsestavy?
Tip 5568:VIPJak přidat vlastní ocelové profily do knihovny AutoCADu Mechanical?
Tip 10844:VIPPři analýze rámových konstrukcí se nezobrazuje karta „Analýza rámových konstrukcí“.
Tip 9467:Automatické publikování schválených výkresů z Inventoru.


 Odpovědět Odpovědět Stránka  <12 archiv

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,641 sekund.