Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 17483 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Kopírovaní DWG do jiného DWG

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
KoZi_man Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 04.srp.2014
Lokalita: ČR (SČ)
Používám:
Autocad 2020
Stav: Offline
Bodů: 38
Možnosti příspěvku Možnosti příspěvku   Poděkování (0) Poděkování0   Citace KoZi_man Citace  OdpovědětOdpověď Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Kopírovaní DWG do jiného DWG
    Zasláno: 30.kvě.2023 v 16:32
Dobrý den, všem, 
mám na Vás jednoduchý dotaz.

Mam od oceláře výkres v autocadu, pošle mi dwg.  

Mám svůj výkres, které má svoje nastavení hlavně co se týče kótování atp.

Potřebuji zkopírovat z modelového prostoru všechno ze zaslaného *dwg od oceláře a vložit do svého dwg.

Dělám to CTRL+SHIFT+C vyberu si bod a vložím CTRL+ V do svého výkresu.

Jenže se mi výkres co jsem kopíroval a vložil do mého komplet rozhází - hlavně kóty.

Jak jinak se dá provést kopírovaní z jiného dwg, tak abych zachoval nastavení  - hladiny a kóty ?

Děkuji  Vám za radu.


Zpět nahoru
Mantlík Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel

Přihlášen: 01.říj.2004
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
ACAD/Map/Civil R10-> 2022
Stav: Offline
Bodů: 2527
Možnosti příspěvku Možnosti příspěvku   Poděkování (0) Poděkování0   Citace Mantlík Citace  OdpovědětOdpověď Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 31.kvě.2023 v 08:46
Pokud tam potřebujete mít kóty oceláře, tak si je budete muset přenastavit do svého kótovacího stylu (třeba "štětcem")
co se týče hladin, doporučoval bych před vložením přidat všem hladinám předponu (např. "ocel_"), pak nebudete mít hladiny oceli "rozesety" mezi svými
jo, a zkontrolujte nastavení měřítek čar

J. Mantlík

Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 2599:Jak vložit efektivně do AutoCADu tabulku nebo text z Excelu či Wordu?
Tip 8043:VIPKopírování náčrtu na listu do jiného listu nebo jiného výkresu.
Tip 7482:VIPJak přenést styly Civil objektů z jiného DWG výkresu?
Tip 4810:Uložení DWG výkresu z Inventoru nevytvoří .DWG soubor.
Tip 13781:Duplicitní iVlastnosti při kopírování v Inventoru.
Tip 2865:Chyba "Soubor byl vytvořen nekompatibilní verzí AutoCADu".


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,484 sekund.