Vytisknout stránku | Zavřít okno

Inventor 32 vs. Inventor 64

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=10188
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:20


Téma: Inventor 32 vs. Inventor 64
Odeslal: rychetsky
Předmět: Inventor 32 vs. Inventor 64
Datum odeslání: 18.led.2010 v 08:08
Dobrý den.
Mám dotaz, možná že hloupý, ale nikdo z mého okolí na něj nezná odpověď.
 
Pokud mám model vytvořený v 64 bitové verzi inventoru, půjde mi otevřít i ve 32 bitové?



Odpovědi:
Odeslal: Charlee
Datum odeslání: 18.led.2010 v 08:45
Určitě pújde otevřit :-)

-------------
Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.


Odeslal: Defter
Datum odeslání: 18.led.2010 v 09:24
..aneb nemá to nic společnečného se strukturou uživatelských dat....

-------------
Administrace AIS,AIP,MDT,AutoCad/LT,Revit. Správa klientské a serverové platformy MS.
MCTS:Windows Vista;Windows 7;Exchange 2010
MCSA2003:Messaging
MCITP:Server Administrator
MCSA:Windows Server 2012


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 18.led.2010 v 09:31
Není to nijak hloupý dotaz. U některých aplikací nejsou 32bitové a 64bitové verze plně kompatibilní. Drobná nekompatibilita je i např. u kombinace 32bitové a 64bitové verze 3ds Max (pseudonáhodné textury při síťovém stínování). Ale jak AutoCAD, tak Inventor i Revit jsou vzájemně ve svých 32/64-bitových verzích kompatibilní.

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)



Vytisknout stránku | Zavřít okno