Vytisknout stránku | Zavřít okno

Zvetseni vykresu?

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=10638
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 15:31


Téma: Zvetseni vykresu?
Odeslal: crteczech
Předmět: Zvetseni vykresu?
Datum odeslání: 27.bře.2010 v 17:20
Smileahoj..

s inventorem(2010) zacinam.. delam ruzne vykresy.. zjimalo by mne, zda lze nekde zvetsit celou soucastku... Mam miniaturni soucastku, a kdyz ji chci vytisknout tak je to spatne videt.. potreboval bych ji proste zvetsit.. Nechce se mi prepisovat vsechny koty..

Diky za ruzne tipy

                          crteczech



Odpovědi:
Odeslal: crteczech
Datum odeslání: 27.bře.2010 v 18:09
uz jsem na to prisel... diky za radyBig%20smile


Odeslal: Lestr
Datum odeslání: 29.bře.2010 v 10:44
a můžu vědět jaký je postup ?

-------------

Lestr
Autodesk Inventor Professional 2022
Autodesk Vault Professional 2022



Vytisknout stránku | Zavřít okno