Vytisknout stránku | Zavřít okno

Ekologické licence

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=10760
Datum vytištění: 26.čer.2026 v 23:54


Téma: Ekologické licence
Odeslal: Drápková
Předmět: Ekologické licence
Datum odeslání: 16.dub.2010 v 15:49
Měla bych dotaz k programu Clean Tech - podle čeho se hodnotí jestli firma podniká v oblasti ekologie nebo ne? Když je to kombinace ekologické a normální výroby, máme ještě nárok na ty nabízené CADy zadarmo?



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 16.dub.2010 v 16:02
"Nárok" to není - ani v případě výroby slunečních ohřívačů špenátu pro Stranu zelených, jde o grant na úhradu ceny licencí, posuzovaný podle výrobní činnosti konkrétní firmy. Nejlépe je asi poslat nějaký kontakt/informace o vaší firmě na mailto:info@xanadu.cz - info@xanadu.cz a prověříme konkrétní případ přímo.

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)



Vytisknout stránku | Zavřít okno