Vytisknout stránku | Zavřít okno

Inventor 2010 a Windows 7

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=10889
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 03:19


Téma: Inventor 2010 a Windows 7
Odeslal: Láďa
Předmět: Inventor 2010 a Windows 7
Datum odeslání: 06.kvě.2010 v 10:31
Dobrý den,
mám nainstalovaný Inventro 2010 na Windows7 64, a nemůžu přijít na to jak odstranit takové dvě drobnosti. Spustím okno otevřít a nastavím si jeho velikost dle potřeby, ale při dalším jeho zpuštění je opět v původním stavu(zase zmenšené) a ta druhá věc je, že si toto okno, při opětovném zpuštění nepomatuje poslední otevření soubor a při práci v rozsáhlejších sestavách to ceklem zdržuje, když pokaždé musím prorolovat celý strom.Cry   


-------------
Láďa



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 06.kvě.2010 v 12:59
Dialogu Open ve Win7 se týkaly některé opravy Inventoru 2010 v SP2 a v SP3 - máte tyto service packy nainstalovány? (viz Download)


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Láďa
Datum odeslání: 07.kvě.2010 v 07:33
K SP1 a SP2 jsem doinstaloval SP3 ale bohužel žádná změna.Confused  


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 07.kvě.2010 v 21:10
To je divné, ve Win7 by to právě fungovat mělo. Máte normální zápisová práva do registry?

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Láďa
Datum odeslání: 10.kvě.2010 v 07:12

V těchto věcech se moc nevyznám, ale už mi známej radil ať zkusím spustit Inventor jako administrátor, že by se to mohlo srovnat, ale nic se nezměnilo.




Vytisknout stránku | Zavřít okno