Pád AutoCADu při zadání příkazu ŠRAFY (_HATCH)
Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD 360, prohlížečů, DWG a DWF, Design Review, Navisworks, nadstavby, 123D, A360 a cloud Autodesk 360
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=11848
Datum vytištění: 16.kvě.2025 v 17:33
Téma: Pád AutoCADu při zadání příkazu ŠRAFY (_HATCH)
Odeslal: artap
Předmět: Pád AutoCADu při zadání příkazu ŠRAFY (_HATCH)
Datum odeslání: 19.lis.2010 v 08:41
Ahoj všem,
potřebuji si něco ověřit jestli se někomu Autodesk Topobase 2011, nebo MAP 2011 či AutoCAD 2011 také zhroutí, když použijete příkaz ŠRAFY nebo anglický ekvivalent _HATCH, nebo když kliknete na ikonu pro šrafy. Já jakmile toto provedu Autodesk Topobase 2011 zahlásí chybové hlášení:
KRITICKÁ CHYBA: Unhandled Access Violation Writing 0x0010 Exception at ebb34f0h
a následuje pád celé aplikace.
------------- Petr Pátra
|
Odpovědi:
Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 19.lis.2010 v 08:54
Měl jsem tu podobnou chybu (týkající se šraf), při použití Add Selected a výběru šrafy acad i aca spadlo. Způsoboval to značný počet (>170) definic šrafů na síťovém disku, kam se acad odkazoval. Ale samotnému Hatch to nevadilo. Vše pro 2011.
------------- PJ
http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz
|
Odeslal: artap
Datum odeslání: 19.lis.2010 v 09:07
Děkuji za reakci. Aplikace nepadá na množství vybíraných entit, stačí prostě zmáčknou ikonu pro šrafy, nobo zadat příkaz _HATCH popřípadě ŠRAFY ... a následuje už jen pád aplikace
------------- Petr Pátra
|
Odeslal: cestár
Datum odeslání: 19.lis.2010 v 09:17
Skúste si vypnúť zobrazovanie náhledu > HPQUICKPREVIEW
|
Odeslal: artap
Datum odeslání: 19.lis.2010 v 09:20
*.*.* BINGO *.*.*
Už je to v pořádku. Díky
------------- Petr Pátra
|
|