Vytisknout stránku | Zavřít okno

PP

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=11860
Datum vytištění: 26.čer.2026 v 21:50


Téma: PP
Odeslal: bajus
Předmět: PP
Datum odeslání: 22.lis.2010 v 20:53
zdravim, mam jednu otazocku,dlhsie som nepouzival civil a mam vypadky :-) Urobil som si vykopy stavebnych jam zakladov a ked robim pozdlzny rez terenom tak mi ho spravy bez tych jam,len cisty povrch z vrstevnic... Skusal som to viackrat ale nespomenul som si ako som to robil predtym..



Odpovědi:
Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 22.lis.2010 v 22:06
Dobrý den,
Pokud jste ty výkopy dělal přes zemní tělesa, bylo třeba nechat vytvořit povrchy ze zemních těles. Jednotlivé povrchy lze pak v PP řezat zvlášť: terén a výkopy. Nebo vložit povrch výkopů do stávajícího (upraveného) terénu a v PP řezat jen jeden povrch.




-------------
Martin Folber



Vytisknout stránku | Zavřít okno