Vytisknout stránku | Zavřít okno

Tisk z AutoCAD ve W7

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=12051
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 15:31


Téma: Tisk z AutoCAD ve W7
Odeslal: Zdeněk-starší
Předmět: Tisk z AutoCAD ve W7
Datum odeslání: 07.led.2011 v 14:38
Mám problém, kdy při tisku z AutoCAD LT verze 2010, 2011 při volbě počtu výtisků větším než 1 je vytisknut vždy jen jeden výtisk. Jedná se o operační systém W7, 64 bitový. Problém se projevuje u všech tiskáren a plotrů. Obdobně i AutoCAD LT 2011 pod Visatami 64 bitů je chování stejné. V čem je problém? Díky za reakce. Zdeněk



Vytisknout stránku | Zavřít okno