Vytisknout stránku | Zavřít okno

Nelze tisknout do PDF.

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=12087
Datum vytištění: 23.čer.2026 v 20:16


Téma: Nelze tisknout do PDF.
Odeslal: misak1
Předmět: Nelze tisknout do PDF.
Datum odeslání: 13.led.2011 v 07:48
Čaute nejak mi blbne CAD, pri tisku do PDF to hodi error a napise chybu 5903fb6bh.
Nevite nekdo co s tim? Po restaurovani vykresu a oprave chyb to dela taky.



Odpovědi:
Odeslal: Luki.c
Datum odeslání: 20.led.2011 v 08:04
Dělá to takto i v novém výkresu ? Použiváte DWG to PDF ? Nebo něco jiného ? Např. PDF creator.


Odeslal: misak1
Datum odeslání: 20.led.2011 v 12:34
nejde tisknout ani na plotru ani do pdf. Pomozte pls.


Odeslal: Luki.c
Datum odeslání: 20.led.2011 v 12:36
i v novém výkresu ?


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 20.led.2011 v 15:40
Možná by zodpovězení vašeho problému pomohlo prozradit více informací. Např. v jaké aplikaci se chyba objevuje, přes jaký driver (jakou "tiskárnu") to PDF tisknete, v jakém OS a jaké je přesné znění první chybové hlášky.

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: misak1
Datum odeslání: 28.led.2011 v 11:18
Jedná se o AutoCAD 2009-nelze tisknout ani do pdf ani do jineho zarizeni(plotr, tiskarna)
Při tisku to hodí chybovou hlášku:critical error-Unhandled Anuss Violation Reading 0x0000 at 60c585b8h.


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 28.led.2011 v 15:48

A výkres poškozený není? (audit)

Není to výkres z nějaké nekompatibilní CAD aplikace používající podvržený formát "DWG"? (zwcad, progecad, draftsight, intellicad, apod.)


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: vbehun
Datum odeslání: 28.led.2011 v 17:51
Anuss Violation nebo Access Violation ?

Původně odeslal(a) misak1 misak1 napsal(a):

Jedná se o AutoCAD 2009-nelze tisknout ani do pdf ani do jineho zarizeni(plotr, tiskarna)
Při tisku to hodí chybovou hlášku:critical error-Unhandled Anuss Violation Reading 0x0000 at 60c585b8h.


-------------
=^..^=


Odeslal: misak1
Datum odeslání: 31.led.2011 v 07:41
Sory překlep byl to access Violation



Vytisknout stránku | Zavřít okno