Vytisknout stránku | Zavřít okno

Zařazení projektu

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Data management, PDM/PLM
Popis fóra: Otázky k Autodesk Vault, PLM 360, BIM 360 Docs, A360 Team, Buzzsaw a dalším data- a document-management aplikacím pro produkty Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=12172
Datum vytištění: 30.dub.2026 v 21:00


Téma: Zařazení projektu
Odeslal: Seiner
Předmět: Zařazení projektu
Datum odeslání: 26.led.2011 v 10:04
Zdravím,
Mám nově nainstalovaný počítač s Win7 a na něm ADMS 2009. Pokouším se do něj vložit soubor projektu, ale vždy to selže. Při vkládání klientem Vaultu to hlásí chybu viz příloha. Výkres, sestava a modely z Inventoru se vloží (bez projektu). Když se podívám do fyzického úložiště, tak tam soubory projektu jsou, ale v databázi zřejmě ne. Zkusil jsem vytvořit i nový projekt, ale dopadlo to stejně. Pracovní stanice je XP-prof CZ. IS 2009 Eng.


-------------
Vítězslav Seiner

Chrudim



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 26.led.2011 v 10:31
Začal bych použitím kompatibilní kombinace - podporovaného operačního systému. Popř. viz starší tip:
http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=6249 - http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=6249


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz helpdesk.arkance-systems.cz)


Odeslal: Seiner
Datum odeslání: 26.led.2011 v 10:44
Kombinaci si, bohužel, volit nemohu. Verzi 2009 máme nadiktovanou odběratelem a když jsem chtěl nový stroj pro ADMS, v podstatě jsem jiný systém mít nemohl. VIP podporu už bohužel nemám. OK - zkusím tedy dočasně nainstalovat na něco s XP a uvidím.
(VIP nejsem)


-------------
Vítězslav Seiner

Chrudim



Vytisknout stránku | Zavřít okno