Vytisknout stránku | Zavřít okno

Export Revit 2009 do artlantis studio 2

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=12187
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 11:58


Téma: Export Revit 2009 do artlantis studio 2
Odeslal: relix
Předmět: Export Revit 2009 do artlantis studio 2
Datum odeslání: 30.led.2011 v 22:50
caute mam problem s exportovanim 3D suboru do artlantisu
ked exportujem napr. rodinny dom tak to je v pohode, ale teraz robim hotel a ten mi nechce vyexportovat (asi po 3-4 min. mi napise ze failedCryCry )   a neviem preco. ci je velky subor alebo tam mam vela componentov.
nestretli ste sa s tym niekto???
dakujem za odpovedSmile



Vytisknout stránku | Zavřít okno