Vytisknout stránku | Zavřít okno

Šambrána

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=12254
Datum vytištění: 23.čer.2026 v 20:16


Téma: Šambrána
Odeslal: PepaR
Předmět: Šambrána
Datum odeslání: 10.úno.2011 v 10:53
Dobrý den,

jde prosím nějak jednoduše udělat k oknu realistickou šambránu aniž bych ji muslel modelovat skrze Editor rodin?

Předem děkuji za rady


-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz



Odpovědi:
Odeslal: mnementh
Datum odeslání: 10.úno.2011 v 10:56
bud
- jen barevne - rozdelit plochu v pohledu a prebarvit jen pohledove
- plasticky - rozdělit plochu a priradit material nebo skladbu vetsi ci mensi tloustky
- plasticky - prilepit na fasadu dalsi stenu - sambranu....

co takhle?


Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 10.úno.2011 v 11:02
Malbu právě nic neřeší, ale díky za ty ostatní tipy.

-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz


Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 10.úno.2011 v 12:26
Původně odeslal(a) mnementh mnementh napsal(a):

bud
- plasticky - prilepit na fasadu dalsi stenu - sambranu....

co takhle?
Toto je nejčastější řešení.

-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz


Odeslal: varas
Datum odeslání: 10.úno.2011 v 14:51
Ahoj,

In place component je najjedoduchší, ale osobne by som si spravil family, je to lepšie. A pokiaľ to má byť na viac ako jedno okno, určite vo family okna priamo, alebo ako nested family.



Vytisknout stránku | Zavřít okno