Ukladaní v Cadu
Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=12271
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 01:05
Téma: Ukladaní v Cadu
Odeslal: Dirrk
Předmět: Ukladaní v Cadu
Datum odeslání: 12.úno.2011 v 21:02
Dobrý den, chtěl jsem se opět po dlouhé době zeptat na takový malý problémek který mi v Cadu nastal. Bohužel se mi nějakým štestím asi podařilo odšrktnout nějaký příkaz nebo jinak si to neumím vysvětlit. Stává se mi ted v poslední době (čili pořád-protože jsem na to nepřišel) že když dám uložit soubor tak už mi nenajede to Windowsovské okno s vytvořením kam mam daný soubor uložit. Teď se mi ukladací protokol ukazuje poze na příkazovém řádku v cadu a nevim jak to změnit zpátky do starých a klasických kolejí. Nemáte nekdo s tímhle zkušenosti? Určitě do myslím bude v nějaké "fajce" v možnostech nebo někde....jinak fakt nevim kde jinde by se tohlo mohlo projevit a opravit.... Díky všem za případné rady a poznatky.
|
Odpovědi:
Odeslal: Seiner
Datum odeslání: 12.úno.2011 v 21:16
|
Řekl bych, že se jedná o evergeen konference.
FILEDIA = 1
------------- Vítězslav Seiner
Chrudim
|
Odeslal: Dirrk
Datum odeslání: 12.úno.2011 v 21:21
děkuju mnohokráááttttt....hned jsem to zkusil a super zpráva...je to přesně ono...Jsem dlužník
|
|