Vytisknout stránku | Zavřít okno

nelze kopírovat

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Architecture, MEP, Fabrication, Plant 3D
Popis fóra: Otázky ke stavařským aplikacím AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, k potrubní aplikaci AutoCAD Plant 3D, k Fabrication a Advance Steel
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=12359
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 02:45


Téma: nelze kopírovat
Odeslal: Nosiris
Předmět: nelze kopírovat
Datum odeslání: 25.úno.2011 v 10:42
dobrý den
dostal se mi do rukou  výkres v CADU ,ale potřeboval bych ho přesunout do jiného normálně sem to vždy dělal Ctrl + C, Ctrl + V, ale v tomto případě to nelze nedokáži toto použít ani v rámci samotného výkresu ... nevíte někdo co stim ? jestli to neni třeba někde nějak zamklé ?
 děkuji

 jedná se o auto Cad Architecture 2010 ale nelze to i v Cadu 2008



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 25.úno.2011 v 11:05
Buď DWG výkres prošel nějakou non-Autodesk aplikací a je tím poškozený, nebo jde o jeden z případů tipů 5076 nebo 153.

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Nosiris
Datum odeslání: 25.úno.2011 v 11:11
ok děkuji ale v případě 5076 se někam má asi nahrát ta knihovna ... můžete mi poradit kam ? děkuji 



Vytisknout stránku | Zavřít okno