Vytisknout stránku | Zavřít okno

3D tisk

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=12428
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 01:05


Téma: 3D tisk
Odeslal: ASouhrada
Předmět: 3D tisk
Datum odeslání: 08.bře.2011 v 11:39

Nemáte prosím někdo kontakt na tiskárnu, kde by nám vytiskli 3D model? Chceme si to na jednom projektu vyzkoušet.




Odpovědi:
Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 08.bře.2011 v 11:53
Nám to kdysi zajišťoval pan arch. Balda, aktivní člen tohoto fóra, zkuste ho kontaktovat.

-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz


Odeslal: varas
Datum odeslání: 08.bře.2011 v 14:19
My sme tlačili na Slovensku u spoločnosti ŠTOR CAD Computers, kontakt na ich stránke.


Odeslal: ASouhrada
Datum odeslání: 08.bře.2011 v 15:24
Děkuji. Slovensko je trochu z ruky, zkusím místní.



Vytisknout stránku | Zavřít okno