Vytisknout stránku | Zavřít okno

Civil 3D 2010 neběží plynule

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=12445
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 04:12


Téma: Civil 3D 2010 neběží plynule
Odeslal: k.ondra89
Předmět: Civil 3D 2010 neběží plynule
Datum odeslání: 09.bře.2011 v 23:34
Dobrý den,
Potřebuju radu. Mám Civil 3D 2010 a při práci ve 2D se mi seká trasování a dynamický zadání. Při uchopení bodu určitou dobu trvá než se zobrazí kóty. Řádově je to cca půl vteřiny. Na starým notebooku mi to chodilo normálně. Teď mám Hp ProBook 4520s. Grafiku mám. ATI Mobility Radeon HD 5470. Zkoušel jsem upravovat nastavení výkonu zobrazení, ale bez výsledku. Děkuji za rady. Smile



Odpovědi:
Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 10.bře.2011 v 08:33
Dobrý den,
zkuste některý z tipů http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=6509 - 6509 a http://www.cadforum.cz/cadforum/pomale-okno-vlastnosti-pri-vyberu-koty-tip7736 - 7736 . Experimentoval http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=6509 - - bych také s vypnutou a zapnutou HW akcelerací. Taky záleží, na které entity se chytáte (u C3D objektů) je odezva delší.


-------------
Martin Folber



Vytisknout stránku | Zavřít okno