Vytisknout stránku | Zavřít okno

stlpy v rezopohladoch

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=1261
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 00:55


Téma: stlpy v rezopohladoch
Odeslal: covnik
Předmět: stlpy v rezopohladoch
Datum odeslání: 18.srp.2005 v 21:36
mam prosim vas problem s stlpamy /su to ako structural prvky-columns/ v rezopohladoch lebo ked si dam v revite 7 stlpy a potom si zobrazim rezopohlad tak mi ich zobrazuje len osovo



Odpovědi:
Odeslal: IvanaV
Datum odeslání: 22.srp.2005 v 15:44

napadá mě jen "coarse" (nejhrubší podrobnost zobrazeni); pokud nepomůže, pak zkontrolovat/předefinovat vlastnosti zobrazování nebo family sloupu vůbec.



Odeslal: covnik
Datum odeslání: 24.srp.2005 v 10:38
Vdaka mal som chybnu family stacilo si vymenit family s inej instalacie



Vytisknout stránku | Zavřít okno