| Vytisknout stránku | Zavřít okno |
| Hlasový výstup z AutoCADu Vytištěno z: CAD Fórum Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS Název fóra: AutoCAD Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=13021 Datum vytištění: 23.čer.2026 v 21:51 Téma: Hlasový výstup z AutoCADu Odeslal: Vladimír Michl Předmět: Hlasový výstup z AutoCADu Datum odeslání: 08.čer.2011 v 11:21
Odpovědi: Odeslal: mnementh Datum odeslání: 08.čer.2011 v 15:06
Odeslal: Vladimír Michl Datum odeslání: 08.čer.2011 v 15:09
|
| Vytisknout stránku | Zavřít okno
|