Vytisknout stránku | Zavřít okno

C3D 2012 - grafika

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=13254
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:21


Téma: C3D 2012 - grafika
Odeslal: Romain
Předmět: C3D 2012 - grafika
Datum odeslání: 22.čvc.2011 v 09:30
Na novém notebooku Dell Presicion 4600, Nvidia Quadro 1000, Win7, 64bit, 4GB RAM jsem nainstaloval C3D 2012. Doplnil jsem hotfix AutoCAD 2012 Performance Slowdown Hotfix (32/64 bit).
Při některých operacích (nemůžu vysledovat jednu opakující se..) se mě zhasne monitor, po 3sec znovu naskočí s hláškou viz obrázek a civil se pomalu rozjede. Pokud se to stane podruhé, civl spadne bez rozloučení.
Máte někdo podobné zkušenosti?


-------------
Roman JANEČEK / Prague Airport
LetGIS



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 22.čvc.2011 v 09:39
To je padající ovladač grafiky - zřejmě od něj AutoCAD chce něco co neumí nebo umí špatně.
 
Máte nainstalovanou verzi NVIDIA Driver Release 268.44 [8.17.12.6844] for Dell Laptops? Jen ta je certifikovaná pro AutoCAD 2012.


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Romain
Datum odeslání: 16.srp.2011 v 06:29
Dobrý den,
bohužel nejde instalovat na můj PC (viz hláška). Pravděpodobně je ovladač pouze pro Dell Presicion m6600, já mám M4600.

-------------
Roman JANEČEK / Prague Airport
LetGIS


Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 16.srp.2011 v 07:22
Ahoj Romane, a co ten BIOS. Podařilo se Ti vypnout tu integrovanou VGA?

-------------
Martin Folber



Vytisknout stránku | Zavřít okno