Vytisknout stránku | Zavřít okno

Staré známé chyby

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=13270
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 15:31


Téma: Staré známé chyby
Odeslal: Adark
Předmět: Staré známé chyby
Datum odeslání: 26.čvc.2011 v 14:24
Tak hurá, 
Ve verzi 2012 jsou opět staré známé chyby a nestandardní chování co známe z 11!!!!
Jako top ten č. 1 bych zařadil staré známé mizení Ribbonu do černa při zadávání kreslení.
Teď došlo k vylepšení ( nebo novince ???) že se to nedá vrátit během příkazu zpět a tím se program
tentokrát úplně zasekne. SP1 je instalován.

Na druhé místo pro tento týden bych zařadil známou změnu jazyka v dialogových potvrzovacích
hláškách po nainstalování subscription packu.

Co k tomu dodat? 
Pozorný uživatel si o kvalitě produktů Autodesku jistě udělá obrázek sám.
Já osobně jsem se rozhodl ukončit službu Subscription v tomto roce a nenakupovat novou verzi 
v příštím roce. Výčet novinek pro tento rok mě jenom v tomto rozhodnutí utvrzuje. 


-------------
Aleš



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 26.čvc.2011 v 14:34
Mizení čehokoliv do černa bývá v naprosté většině případů problém grafiky, ne aplikace. Jakou máte grafickou kartu a jakou akceleraci (a kolik RAM)?
 
Subscription Advantage Pack pro Revit 2012 dosud nebyl uveden. Máte nějakou betu nebo o jaký "subscription pack" jde?


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Adark
Datum odeslání: 26.čvc.2011 v 19:45
Omlouvám se to není SAP, žádná beta ale tohle :

Revit Extensions - Architecture 2012 (subscription only) - Roads and Terrain, Wood Framing Walls, Frame Generator, Grids Generator, Freeze Drawings, Compare Models, Shared Parameters Converter ... (EN) Externí
Říkám tomu "subscription pack" protože nedělají nic jiného ( tedy co by bylo k praktickému použití)

A kartička je  Ati FirePro V5800  1GB
RAM 8 GB
Vin7 profi 64bit

tak že si myslím že na tom nejsu tak špatně  :-)


-------------
Aleš


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 26.čvc.2011 v 20:14
To určitě nejste. Ověřte prosím ještě jestli máte ATI driver verze "AMD Driver Release 8.773.1 [8.17.10.1043]" - jedině ten je certifikován pro Revit 2012 pod Win7-64. Necertifikované drivery se čím dál tím častěji projevují podivným chováním - vyšší verze CADů jsou "háklivější".

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)



Vytisknout stránku | Zavřít okno