Vytisknout stránku | Zavřít okno

AutoCAD na Win7 64-bit

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=13303
Datum vytištění: 26.čer.2026 v 18:56


Téma: AutoCAD na Win7 64-bit
Odeslal: ZPártl
Předmět: AutoCAD na Win7 64-bit
Datum odeslání: 02.srp.2011 v 09:35
Používám AutoCAD 2012 na Windows 7 32-bit a teď bych chtěl přejít na verzi 64-bit abych mohl používat víc paměti. Jak ten upgrade udělat? Co bude třeba nastavit v AutoCADu?



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 02.srp.2011 v 09:51
Asi vás zklamu, ale pokud se nemýlím, nejde udělat "in-place" upgrade z Windows 7 32bit na Windows 7 64bit. To tedy znamená, že budete muset systém reinstalovat, a tedy s ním i všechny aplikace včetně AutoCADu. V novém systému už pak rovnou nainstalujete 64bitovou verzi AutoCADu (instalační program to rozhodne automaticky).

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: ZPártl
Datum odeslání: 02.srp.2011 v 11:49
Tak to si přechod ještě rozmyslím. Všechno přeinstalovávat mně dost děsí.



Vytisknout stránku | Zavřít okno