Vytisknout stránku | Zavřít okno

Video z AutoCADu

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=13341
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 23:00


Téma: Video z AutoCADu
Odeslal: ZPártl
Předmět: Video z AutoCADu
Datum odeslání: 09.srp.2011 v 11:16
Nepřišel jsem na to jak udělat v AutoCADu video třeba s nějakým průchodem místností. Jde to nějak? Mám verzi 2012.



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 09.srp.2011 v 12:12
Snáze to jde třeba v 3ds Max nebo Showcase (součást Autodesk Design Suite), ale jednodušší video uděláte i v AutoCADu - viz:
http://www.cadforum.cz/cadforum/jak-v-autocadu-nahrat-animaci-prochazky-ci-pruletu-do-avi-soubor-tip7540 - http://www.cadforum.cz/cadforum/jak-v-autocadu-nahrat-animaci-prochazky-ci-pruletu-do-avi-soubor-tip7540


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: ZPártl
Datum odeslání: 29.srp.2011 v 11:05
Díky, pomohlo.



Vytisknout stránku | Zavřít okno