Vytisknout stránku | Zavřít okno

Šablona

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=13384
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 23:00


Téma: Šablona
Odeslal: topocad
Předmět: Šablona
Datum odeslání: 16.srp.2011 v 09:22
Dobry den,
existuje jiz silnicarska sablona pro C3D2012_?
(myslim CADStudio-vska)
Dekuji.



Odpovědi:
Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 16.srp.2011 v 09:46
Dobrý den,
je hotová tak z 85%. Kompletně ji předělávám z hlediska práce s barvami, proto to zdržení.





-------------
Martin Folber


Odeslal: topocad
Datum odeslání: 18.říj.2011 v 15:53
Dobry den,
jak to vypada s temi 15%?


Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 18.říj.2011 v 15:59
Dobrý den,
v poslední době jsem se k tomu bohužel nedostal. Daří se nám hodně školit, prošli jsme si výtečnou Autodesk certifikací apod. Tlačím to před sebou jako buldozer. Budu se snažit ji dodělat co nejdříve.


-------------
Martin Folber



Vytisknout stránku | Zavřít okno