tisk v Revitu 2012
Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection a Building Design Suite, FormIt, Dynamo, BIM 360, Insight 360
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=13455
Datum vytištění: 07.kvě.2026 v 11:27
Téma: tisk v Revitu 2012
Odeslal: Kosík
Předmět: tisk v Revitu 2012
Datum odeslání: 28.srp.2011 v 11:19
Přeji příjemný den Zajímalo by mě, zda je chyba mezi židlí a klávesnicí nebo v programu revit 2012. Při tisku na HP plotr (DJ610 , DJ770) do souboru při výběru tisku výkresů program vytváří soubory plt (prn) pouze s nulovou velikostí. Při tisku do dwf či pdf tiskne program soubory s nenulovou velikostí, čili jak má. Pokud chci tisknout soubory s nenulovou velikostí, musím použít aktuální okno či viditelná část aktuálního okna a laborovat s nastavením způsobu tisku aby výsledek nebyl nějak oříznutý. Setkal se někdo s tímto problémem? Jan Kosík
|
Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 28.srp.2011 v 15:12
Ano, už setkali. Bohužel se tenkrát myslím nezjistila konkrétní příčina (asi kombinace verze HP driveru+verze OS+verze Revitu+velikost projektu), protože zákazník stejně - z jiných důvodů - přešel na tisk prostřednictvím DWF. Kolegové z podpory možná budou vědět více.
------------- Vladimír Michl (moderátor) ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world (podpora viz helpdesk.arkance-systems.cz)
|
|