Vytisknout stránku | Zavřít okno

Postprocesory

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Ostatní CAD/CAM/PDM a GIS
Název fóra: Ostatní CAx - CAM/CAE/CIM...
Popis fóra: Aplikace pro strojírenskou výrobu
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=13789
Datum vytištění: 23.čer.2026 v 21:09


Téma: Postprocesory
Odeslal: svagi24
Předmět: Postprocesory
Datum odeslání: 24.říj.2011 v 17:46
Hladam posprocesory roznych CAM systemov. Nevie mi niekto pomoct. Potrebujem najst niekolko posprocesorov na nejaky jeden vopred dany stroj, aby som mohol potom porovnat CAM aplikacie      ( rovnaky stroj rozne posprocesory roznych CAM systemov). Vdaka ak viete pomoct.



Odpovědi:
Odeslal: Polesovsky
Datum odeslání: 26.říj.2011 v 08:20
Napis pro jaky stroj - system to potrebujes. Mam v pocitaci stovky zakladnich postprocesoru, ktere mam pro dva CAMy. Posledni jsem dostal sadu pro HSMWorks, ktery slusne spolupracuje s Inventorem a Solidworksem. Uprava postu je dost jednoducha. Vystupy pro stroje ma dobry, ale ostatni nevim. Neznam jeste plne zaklady ovladani tohoto softu. Plna zkusebni verze je zdarma.Wink

Nechci zde delat reklamu nejakymu softu. Sam totiz hledam vhodny soft pro nasi firmu, kde je ma malickost v pracovnim pomeru.


Odeslal: chroja
Datum odeslání: 14.led.2012 v 10:04
Hele prosimtě s těma postrocesorama do HSM...to máš jen základní a nebo nějaký navíc?


Odeslal: Polesovsky
Datum odeslání: 14.led.2012 v 11:11
Původně odeslal(a) chroja chroja napsal(a):

Hele prosimtě s těma postrocesorama do HSM...to máš jen základní a nebo nějaký navíc?

Prevazne zakladni a k tomu i par odladenych (Hermle-Sinumerik - 5X)


Odeslal: chroja
Datum odeslání: 14.led.2012 v 11:15
Původně odeslal(a) Polesovsky Polesovsky napsal(a):

Původně odeslal(a) chroja chroja napsal(a):

Hele prosimtě s těma postrocesorama do HSM...to máš jen základní a nebo nějaký navíc?

Prevazne zakladni a k tomu i par odladenych (Hermle-Sinumerik - 5X)


hmm... hmm... tak toasi promě není topravý:) alee díík :)





Vytisknout stránku | Zavřít okno