Vytisknout stránku | Zavřít okno

Osobni problem s Curtain Walls

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Architecture, MEP, Fabrication, Plant 3D
Popis fóra: Otázky ke stavařským aplikacím AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, k potrubní aplikaci AutoCAD Plant 3D, k Fabrication a Advance Steel
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=1393
Datum vytištění: 22.čer.2026 v 17:48


Téma: Osobni problem s Curtain Walls
Odeslal: Rostislav Říha
Předmět: Osobni problem s Curtain Walls
Datum odeslání: 19.zář.2005 v 09:53

...na cerstve nainstalovanem ADTcku 2006 si otevru sablonu acadiso.dwt, ve ktere NIC neni, jdu do display manageru, rozmrknu representation by object, curtain wall, plan - a mam tam fatal error.

prosim, mohl by mi nekdo poslat soubor, kde curtain walls a curtain wall units jdou editovat? - reprezentace Model, Plan, Plan High a Low Detail...

Pokud jste nekdo online a muzete to poslat hned, byl bych Vam moc zavazan. Adresa je mailto:riha@rh-arch.com - riha@rh-arch.com

Dekuji, uz se z toho fakt jdu zblaznit...vzdyt v acadiso.dwt NIC neni, nakze tam NENI CO zkazit!



-------------
Rostislav Říha



Vytisknout stránku | Zavřít okno