Vytisknout stránku | Zavřít okno

Plex.Earth v C3D

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=14034
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 03:19


Téma: Plex.Earth v C3D
Odeslal: _vlk
Předmět: Plex.Earth v C3D
Datum odeslání: 30.lis.2011 v 13:05
Dobrý den, 
po instalaci Plex.Earth 2.5 do českého C3D 2012 se Civil částečně "poangličtil", nefungují některé české příkazy (např. KOPIEDOHLAD), některé chybové hlášky jsou anglicky, rozšířené popisky nástrojů jsou anglicky, pro názornost přikládám obr.
Zkoušel jsem opravnou instalaci i přeinstalaci, beze změny.
Má někdo podobnou zkušenost?
Co s tím?







Odpovědi:
Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 30.lis.2011 v 14:18
Dobrý den,
musím Vám dát částečně za pravdu. Mně se to takto částečne ponangličtilo hlavní menu. Potvrzuji stejné chování tooltipů, ale příkaz KOPIEDOHLAD je OK, jak český tak anglický. Chybové hlášky jsou v češtině. Po pravdě, si myslím, že to vzniklo nějakým mým "hraním", ale chová se to s každým Plexem. Zkusím to pořešit s autorem. Jinak Autodesk doporučoval přidat nový uživatelský profil a tam to zkusit.


-------------
Martin Folber


Odeslal: _vlk
Datum odeslání: 30.lis.2011 v 14:36
Hlavní menu je taky anglické, to jsem si ani nevšiml.
Při dalším spuštění Civilu příkaz KOPIEDOHLAD normálně funguje, nechápu....


Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 01.pro.2011 v 20:25
Tak od Lambrose mám celkem bezbolestné řešení:

Otevřete soubor: %AppData%\Plexscape\Plex.Earth\Data\settings.ini
a nastavte "cs-CZ" (bez uvozovek) do sekce <Language>.

Bude to vypadat nějak takto:

<Language>cs-CZ</Language>

Pak se vše vrátí do starých kolejí. V příští verzi bude opraveno.



-------------
Martin Folber


Odeslal: _vlk
Datum odeslání: 02.pro.2011 v 09:56
  Clap
Děkuji !!!



Vytisknout stránku | Zavřít okno