Vytisknout stránku | Zavřít okno

Kopie sestavy

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=14044
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 11:58


Téma: Kopie sestavy
Odeslal: MILANmilan
Předmět: Kopie sestavy
Datum odeslání: 01.pro.2011 v 08:17

Zdravím, mohl by mi někdo poradit jak správně udělat kopii vytvořené sestavy, na které chci dělat úpravy a na té původní aby se nic neměnilo. Nevím jestli stačí zkopírovat soubor a přejmenovat nebo ukládat v otevřeném okně sestavy a tam ukládat. Dík za odpověď.




Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 01.pro.2011 v 08:46

Ani jedno - viz tip:

http://www.cadforum.cz/cadforum/jak-vytvorit-jinou-variantu-modelu-z-kopie-sestavy-inventoru-tip7234 - http://www.cadforum.cz/cadforum/jak-vytvorit-jinou-variantu-modelu-z-kopie-sestavy-inventoru-tip7234


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Lukáš 85
Datum odeslání: 02.pro.2011 v 15:04
Používám nástroj Pack and Go...Je to spolehlivá metoda.

-------------
Lukáš 85



Vytisknout stránku | Zavřít okno