Vytisknout stránku | Zavřít okno

Win7 a AutoCAD2007Lt

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=14282
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 11:58


Téma: Win7 a AutoCAD2007Lt
Odeslal: Buba
Předmět: Win7 a AutoCAD2007Lt
Datum odeslání: 12.led.2012 v 10:33
Viem, že oficiálne to nie je podporované, ale má niekto praktické skúsenosti s touto kombináciou?
Pozitívne alebo negatívne? Na čo si treba dať pozor?
Ďakujem vopred za Vaše odpovede.



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 12.led.2012 v 11:19
Některým uživatelům tato kombinace funguje, ale máme i řadu hlášených problémů s kompatibilitou - od problémů instalace, přes chyby tisku, zobrazení, otvírání síťových souborů, potřebu nadstandardních uživatelských oprávnění až po generování bezpečnostních chyb do protokolu událostí Windows. Win7 64bit jsou na tom hůře než 32bit.
 
Jediná spolehlivá (ale zato pomalejší) cesta je spouštění staré verze ve vestavěném emulačním režimu "WinXP" (virtualPC).


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Buba
Datum odeslání: 12.led.2012 v 12:43
Ďakujem za peknú obsiahlu odpoveď.



Vytisknout stránku | Zavřít okno