Vytisknout stránku | Zavřít okno

Podsestava - svahování

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=14325
Datum vytištění: 26.čer.2026 v 06:46


Téma: Podsestava - svahování
Odeslal: Kamil Hronovský
Předmět: Podsestava - svahování
Datum odeslání: 18.led.2012 v 10:01
Tvořím si vzorový příčný řez z obecných podsestav. Potřeboval bych vložit podsestavu NapojeníNa SklonKPovrchu, tak aby byl rozdílný sklon svahů v násypu (1 : 2) a výkopu (1 : 3.5) - nevít někdo jak na to?



Odpovědi:
Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 18.led.2012 v 14:42
Dobrý den,
nejrychlejší je vložit do krajního bodu 2 modré sirky svahování a jednu nastavit na pouze výkop a druhou na pouze násyp s rodílnými sklony. Mistři pak určitě použijí podmíněnou podsestavu. Návod na blogu http://www.civil3d.cz/2009/04/nejlepsi-podsestava-na-svete.html" rel="nofollow - zde .


-------------
Martin Folber



Vytisknout stránku | Zavřít okno