Vytisknout stránku | Zavřít okno

procházka-render

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=14354
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 03:31


Téma: procházka-render
Odeslal: hank
Předmět: procházka-render
Datum odeslání: 22.led.2012 v 11:33
Máte někdo zkušenosti s renderováním procházky? Myslím tím nastavení snímků(počet, velikost) nastavení kvality renderu aby to nebylo na mesic renderovani... 
Budu renderovat procházku interiérem jen za umělého osvětleníLOL
Děkuji za jakékoliv rady a tipy


-------------
Hank



Odpovědi:
Odeslal: hank
Datum odeslání: 22.led.2012 v 16:56
Ani samotny render procházky se mi nedaří provést Shocked

-------------
Hank


Odeslal: Vit Bambuch
Datum odeslání: 23.led.2012 v 10:25
Nastavení velikosti a počtu snímků a další parametry výstupu zvolíte při exportu procházky do AVI.  Délka renderování je pak samozřejmě závislá od kvality výstupu - zda bude procházka pouze ve skrytých hranách, stínované nebo v kvalitě renderu. Při exportu v lepší kvalitě je lépe rozdělit výstup na více částí a tyto následně pospojovat do jednoho videa. Píšete že se Vám nedaří provést render procházky - co přesně se Vám nedaří?


Odeslal: hank
Datum odeslání: 23.led.2012 v 14:23
Render prochazky uz se mi podaril, je to jak uvadite az pri exportu prochazky z projektu. Jak rozdelim render jedne prochazky na nekolik casti? Dekuji J.

-------------
Hank


Odeslal: Vit Bambuch
Datum odeslání: 23.led.2012 v 16:35
V okamžiku exportu volíte délku a formát videa (viz přiložený obrázek)  - nastavte první část např. 1.-50. snímek, další např. 51.-100. ...atd rozsah samozřejmě volte podle kvality výstupu - u náhledů v normální kvalitě toto asi nepoužijete, spíše u větších renderů kde velký počet snímků nemusí stanice upočítat, protože Revit renderuje vše naráz a neuvolňuje mezi snímky paměť. 

 


Odeslal: hank
Datum odeslání: 23.led.2012 v 17:05
Dekuji moc za rady!

-------------
Hank


Odeslal: Vit Bambuch
Datum odeslání: 23.led.2012 v 18:19
Nemáte zač Smile


Odeslal: hank
Datum odeslání: 01.úno.2012 v 11:09
Ještě dotaz. Kdyz si vyrenderuji prochazku postupně na několik dílů v čem by jste doporučil jednotlivá videa sloučit do jednoho?
Děkuji J. 

-------------
Hank


Odeslal: lacicisecky
Datum odeslání: 01.úno.2012 v 11:43
V revite síce videa nerobím, ale na spájanie a strihanie videí používam Pinnacle Studio.


-------------
Ladislav Čišecký


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 01.úno.2012 v 12:15
Nebo jednoduše ve Windows (Windows Live Movie Maker).

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Rostislav Říha
Datum odeslání: 01.úno.2012 v 13:52
jednotlivé díly bych doporučil rendrovat po jednotlivých obrázcích (minimálně je to pojistka proti výpadku proudu) a tyto obrázky bych pak lepil dohromady ve freeware VirtualDub, kde se na obrázky dají aplikovat různé filtry a jde si i pohrát s tím, jaký se použije kodek a jak se nastaví, aby výsledné video bylo malé a kvalitní

-------------
Rostislav Říha



Vytisknout stránku | Zavřít okno