Vytisknout stránku | Zavřít okno

WMS - ortofoto

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=14358
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 03:19


Téma: WMS - ortofoto
Odeslal: aurum
Předmět: WMS - ortofoto
Datum odeslání: 23.led.2012 v 10:04
Nedari se mi v Mapu 2012 pripojit ortofotomapu prostrednictvim WMS. Kdyz si nastavim pripojeni na adresu http://geoportal.cuzk.cz/WMS_ORTOFOTO_PUB/WMService.aspx a chci nastavit souradnice, tak map nahlasi kritickou chybu a spadne. Pokud si to pripojim ve 2009, kde to funguje dobre, a tento soubor se pokusim otevrit ve 2012, tak to spadne pri otvirani tohoto dwg - hlaseni: Výjimka v acmapdisplaymanagement.arx ARX příkazu - Neošetřená výjimka C0000005 (Access Violation Reading 0x0000) na adrese 7863E8E1h. Prosim o jakoukoliv radu. Dekuji.



Odpovědi:
Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 23.led.2012 v 10:05
Dobrý den, máte nainstalovaný SP1? Ten řešil problémy s WMS.

-------------
Martin Folber


Odeslal: aurum
Datum odeslání: 23.led.2012 v 10:43
Vypada to, ze to pomohlo. Diky.


Odeslal: aurum
Datum odeslání: 31.led.2012 v 15:15

Kdyz jsem uz nakousl toto tema, rad bych se zeptal, jake mate zkusenosti s pouzivam pripojenych ortofotomap, resp. jake spojeni pouzivate? Jaka je pouzitelnost daneho spojeni a aktualnost mapy? bezne pouzivam http://geoportal.cuzk.cz/WMS_ORTOFOTO_PUB/WMService.aspx" rel="nofollow - http://geoportal.cuzk.cz/ - WMService.aspx , ale napr. prave ted toto spojeni nefunguje.




Vytisknout stránku | Zavřít okno