Vytisknout stránku | Zavřít okno

šablona civil 3D 2011

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=14447
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 15:40


Téma: šablona civil 3D 2011
Odeslal: sinomka
Předmět: šablona civil 3D 2011
Datum odeslání: 06.úno.2012 v 12:25
Dobrý den, můžu použít šablonu civil 3D 2010 CZ v civilu 3D 2011 nebo mám použít tu co tam je Civil 3D (Metric) NCS. Díky za radu *S*



Odpovědi:
Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 06.úno.2012 v 21:02
Dobrý den,
můžete použít šablonu z C3D 2010, ale vhodnější je zakládat výkresy na šabloně _AutoCAD Civil 3D 2011 CZ, která je součástí českého Country Kitu.


NCS je čistě americká...

Možná pozdě, ale návod na instalaci je http://www.civil3d.cz/2010/07/leporelo-aneb-jak-instalovat-c3d-2011.html" rel="nofollow - zde .


-------------
Martin Folber



Vytisknout stránku | Zavřít okno