Kam se zapisuje údaj o Zahrnuté ploše
Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=15209
Datum vytištění: 25.čvc.2026 v 05:10
Téma: Kam se zapisuje údaj o Zahrnuté ploše
Odeslal: Cheff
Předmět: Kam se zapisuje údaj o Zahrnuté ploše
Datum odeslání: 04.čer.2012 v 11:20
Dobrý den,
mám vcelku velký problém se zahrnutými plochami ve výkresech. Máme sadu výkresů na stavbu a umístění zařízení (cca 30-40 výkresů) a u všech se výkresů jedné části jsme přišli o osy stavby (tedy zhruba 80% provedené práce - kótujeme k těmto osám) -> najednou ve výkresech nejsou zahrnuty. O tom, že zahrnuty byly nám zbývá důkaz v podobě exportovaných výkresů do AutoCADu.
Neví někdo kam se tato informace zapisuje (zda-li do prvku, nebo do výkresu?) - Potřebuji to rychle opravit, protože se nám blíží termín odevzdání a s takovouto chybou nebylo počítáno (to je jako začínat s novou výkresovou dokumentací místo doplnění změn)!
Přitom druhá hala drží vpořádku (ty samé osy).
|
|