Vytisknout stránku | Zavřít okno

Problem s instalaci Autocad Architecture

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Architecture, MEP, Fabrication, Plant 3D
Popis fóra: Otázky ke stavařským aplikacím AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, k potrubní aplikaci AutoCAD Plant 3D, k Fabrication a Advance Steel
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=15607
Datum vytištění: 23.čer.2026 v 21:51


Téma: Problem s instalaci Autocad Architecture
Odeslal: looplo
Předmět: Problem s instalaci Autocad Architecture
Datum odeslání: 01.zář.2012 v 14:29
Dobry den, mam nasledujici problem. Po uspesnem stazeni Autocadu ze stranek Autodesku jsem klasicky zacal s instalaci - zadam seriove cislo, klic... vsechno bez problemu, ale pak se mi instalace zasekla, kdyz k doinstalovani chybely asi 3 casti z 12 a nesla nijak rozumne ukoncit, pouze natvrdo zabit pres spravce uloh. Bohuzel se Autocad uz zacal hlasit jako nainstalovany, ale spustit logicky nesel. Protoze se nedokoncila ta instalace (ani nezacal nabihat), pri pokusu o odinstalaci, hlasil chyby taky. Takze mam ted nejaky hrozny fragment Autocadu v pocitaci, ktery nejde doinstalovat, odinstalovat, nebo nainstalovat znovu (protoze uz tak jakoby je...) Ma nekdo zkusenosti s podobnym problemem?



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 01.zář.2012 v 16:45
Jaká byla příčina toho zaseknutí? Co je zapsáno v protokolovém souboru instalace?
 
Ruční odinstalaci můžete provést podle pokynů z tipu:
http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=6324 - http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=6324


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)



Vytisknout stránku | Zavřít okno