Vytisknout stránku | Zavřít okno

PÁS KARET

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=15749
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:51


Téma: PÁS KARET
Odeslal: J.P.
Předmět: PÁS KARET
Datum odeslání: 26.zář.2012 v 12:42

Ztratil se mi pás karet, a panel nabídek, při řádkovém příkakzu "menu"  se mi otevře dialogové okno načtu některý ze souborů ale nic...

POUŽÍVÁM ACMAP 2011
Předem děkuji


-------------
J.P.



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 26.zář.2012 v 12:50
Pokud se menu neobjeví po načtení ACMAP.CUI, je tento soubor pravděpodobně poškozen. Zkuste opravnou instalaci - viz:
http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=6315 - http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=6315


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: J.P.
Datum odeslání: 26.zář.2012 v 15:18
Provedl jsem doporučený úkon:
nastevení barev modelu a layoutů se uvedlo do původního stavu ale:
Pás karet : je zde  obdélník s hlášením "Do pásu karet nebyly dosud načteny žádné karty ani panely" Klepnutím pr. tlačítka zde "Zobrazit panely " ale nic nenanbízí.
Panel nabídek : příkazem "MENUBAR" načtení ale pouze "Expres"
Přepínání pracovních prostorů : zde není obvyklá nybídka.
Tento stav byl i před provedení doporučeného úkonu, jenom jsem byl nedůsledný
Děkuji za radu


-------------
J.P.


Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 06.říj.2012 v 14:33
Dobrý den,
Třeba se Vám to mezitím podařilo rozchodit, pokud ne. Před opravnou instalací bych prověřil následující...

Příkaz MOŽNOSTI > záložka Soubory > Soubory uživatelských úprav > Hlavní soubor uživatelských úprav... C:\Users\Uzivatel\appdata\roaming\autodesk\autocad map 3d 2011\r18.1\csy\support\map.cuix

Pokud je tento soubor správně nastaven, zkusil bych ještě obnovení ze zálohy pře CUI editor. Příkaz CUI > úplně nahoře kliknout pravým na ACAD a použít volbu Obnovit MAP.CUIX


-------------
Martin Folber



Vytisknout stránku | Zavřít okno