Vytisknout stránku | Zavřít okno

nastavení Inventoru -ribbony

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=16050
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 06:12


Téma: nastavení Inventoru -ribbony
Odeslal: hoboj
Předmět: nastavení Inventoru -ribbony
Datum odeslání: 06.lis.2012 v 15:18
Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda-li lze přenastavit šablonu výkresu tak, aby se mi vždy zobrazovaly ribbony jiné karty, např. Annotate místo Place Views.
 
Děkuji za rady.


-------------
Vojtěch Visingr



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 06.lis.2012 v 16:06
Můžete měnit pořadí karet a vytvářet si vlastní panely. Nastavení se ale neukládá do šablony výkresu, platí "napořád".

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: hoboj
Datum odeslání: 06.lis.2012 v 17:06
Právě se mě to mění, vždy při otevření výkresu se mě přepne na Place view. 

Přesunul jsem si svoji kartu na začátek, tak se stejně nezobrazí...., i když je na prvním místě. Zobrazí se Place View, který je na druhém místě.

Mám vytvořenou uživatelskou záložku, kde mám vlastní nastavení a to co potřebuji, ale nechce se mi to pořád přepínat, jakmile přejdu do modelu a zpět, tak se to zase přepne na Place View. Rád bych c htěl mít nastavenou na moji kartu... Jak bych vytvořil přímo kartu s názvem např. moje, lze to?

Děkuji mnohokrát :)


-------------
Vojtěch Visingr


Odeslal: hoboj
Datum odeslání: 08.lis.2012 v 11:14
Pane Michl, poradil byste mi prosím Vás?
 
Lze to nějak nastavit, aby se to nepřepínalo?
 
Děkuji za informace.


-------------
Vojtěch Visingr


Odeslal: hoboj
Datum odeslání: 08.lis.2012 v 11:43
Tak už jsem na to přišel Smile

-------------
Vojtěch Visingr



Vytisknout stránku | Zavřít okno