Vytisknout stránku | Zavřít okno

Revit Suite

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=16125
Datum vytištění: 23.čer.2026 v 21:52


Téma: Revit Suite
Odeslal: Luhan
Předmět: Revit Suite
Datum odeslání: 15.lis.2012 v 15:35
Dostali jsme informaci že můžeme přejít z Revit Suite na Building Design Suite a chtěl bych se k tomu zeptat jestli je ta sada Building Design Suite přeložená do češtiny.



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 15.lis.2012 v 15:40
Ano, projekční sada Autodesk Building Design Suite z nabídky http://www.cadstudio.cz/bezplatne-povyseni-projekcnich-aplikaci-autodesk-art1742 - výměny je lokalizována i do češtiny. Ty aplikace, které existují v české verzi (Revit, AutoCAD Architecture) jsou v této sadě česky, ostatní (Max, Navisworks, Showcase, atd.) anglicky.

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Luhan
Datum odeslání: 16.lis.2012 v 13:41
Díky!


Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 16.lis.2012 v 15:44
Původně odeslal(a) Vladimír Michl Vladimír Michl napsal(a):

Ano, projekční sada Autodesk Building Design Suite z nabídky http://www.cadstudio.cz/bezplatne-povyseni-projekcnich-aplikaci-autodesk-art1742 - výměny je lokalizována i do češtiny. Ty aplikace, které existují v české verzi (Revit, AutoCAD Architecture) jsou v této sadě česky, ostatní (Max, Navisworks, Showcase, atd.) anglicky.
Měl bych k tomu několik dotazů:
1. nemusím to mít česky, když nepotřebuji?
2. Jak si dnes Revit rozumí s AEC objekty ACA
3. jinak tedy budu používat ACA jako "holý" AutoCAD
4. o kolik v procentech (+-) naroste roční předplatné?
5. Liší se nějak Navisworks a Navisworks Simulate?

Díky


-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 16.lis.2012 v 16:27
K dotazům:
 
ad 1) nemusíte - jde přímo zvolit CZ nebo EN nebo DE (atd.) verzi sady Design Suite, ale díky language packům jde dnes s jazykem aplikace "cvičit" i následně, kdykoliv
 
ad 2) dnes jako včera, nijak - ten koncept je příliš odlišný - jde přebírat geometrii, ale žádné parametry nebo jinou "inteligenci"
 
ad 4) to budou vědět obchodníci, ale podle mně o trochu naroste
 
ad 5) produkty rodiny Navisworks mají vždycky nějaký přídomek - "Navisworks" je jen označení rodiny (jako "Revit") - jednotlivé produkty se liší funkcemi, od bezplatného Freedom, přes Simulate až po nejvyšší Manage - http://www.cadstudio.cz/navisworks - http://www.cadstudio.cz/navisworks


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)



Vytisknout stránku | Zavřít okno