Vytisknout stránku | Zavřít okno

Export objektových dat do excelu

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=16303
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 19:10


Téma: Export objektových dat do excelu
Odeslal: LCerny
Předmět: Export objektových dat do excelu
Datum odeslání: 12.pro.2012 v 10:48
Dobrý den, momentálně nemůžu přijít na způsob, jak vyexportovat objektová data pomocí Mapu do tabulky v excelu. Poradí někdo?
 
Předem díky.



Odpovědi:
Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 12.pro.2012 v 12:44
Ahoj Lukáši,
jsem na školení, ale pak Ti dám vědět.


-------------
Martin Folber


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 12.pro.2012 v 13:23
Několik možných cest popisuje tip:
http://www.cadforum.cz/cadforum/jak-exportovat-objektova-data-do-excelu-tip8968 - http://www.cadforum.cz/cadforum/jak-exportovat-objektova-data-do-excelu-tip8968


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: LCerny
Datum odeslání: 12.pro.2012 v 15:49
Děkuji. Představoval jsem si to jednodušší, ale takhle to taky funguje. Soubor DBF se mi do Excelu načíst nepovedlo. To už se ale CADu netýká. Chyba bude nejspíš někde mezi židlí a klávesnicí...


Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 12.pro.2012 v 16:13
Ahoj Lukáši,
díky Vláďovi :) za vyčerpávající tip. Osobně bych jako nejrychlejší asi doporučil ten export do SDF nebo SHP a pak použil v datové tabulce schránku. Anebo na to jít přes ten Mapový dotaz do souboru TXT s atributy oddělenými středníkem. Na MAPOD2ASE musíš mít ten Excel korektně připojený...


-------------
Martin Folber



Vytisknout stránku | Zavřít okno