Vytisknout stránku | Zavřít okno

Šablona

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=16310
Datum vytištění: 26.čer.2026 v 23:54


Téma: Šablona
Odeslal: ZajdaMirek
Předmět: Šablona
Datum odeslání: 12.pro.2012 v 17:37
Ahoj lidi,
nevíte jak mám dostat šablonu do Civilu?? Prosím
poraďte zkoušel jsem všechno.

Zajda



Odpovědi:
Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 12.pro.2012 v 18:05
Dobrý den,
kterou šablonu a o jakou verci C3D se jedná?


-------------
Martin Folber


Odeslal: ZajdaMirek
Datum odeslání: 12.pro.2012 v 18:45
měla by to být normovaná šablona podle ČSN a mám civil 3D 2011 (počítač) a 2012 (noťas)


Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 12.pro.2012 v 20:09
Standardní česká šablona je součástí českých "Country Kitů" a je třeba ji včetně ostatních souborů nejspíš doinstalovat. Po instalaci je umístěna zde:
C:\Users\USER\AppData\Local\Autodesk\C3D 2012\csy\Template\_AutoCAD Civil 3D 2012 CZ

Instalace CK na blogu http://www.civil3d.cz/search?q=instalace" rel="nofollow - civil3D.cz


-------------
Martin Folber



Vytisknout stránku | Zavřít okno