Vytisknout stránku | Zavřít okno

Building Design Suite

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=16490
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 06:45


Téma: Building Design Suite
Odeslal: J.Kolařík
Předmět: Building Design Suite
Datum odeslání: 19.led.2013 v 18:22
Mám studentskou verzi Building Design Suite a chtěl jsem si stáhnout aplikace z aplikačního storu Autodesk Exchange. Nepustí mně to tam ale můj účet ze studentského portálu. Je to nějak omezené?



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 19.led.2013 v 18:42
Ne, Exchange Apps jsou dostupné i pro studentské verze. Účty na Exchange Apps by myslím měly být synchronizované se studentským portálem, ale pokud náhodou nejsou, stačí si zřídit jiný (další) účet (tedy Autodesk ID) pro Apps.

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: J.Kolařík
Datum odeslání: 19.led.2013 v 18:43
Vyzkouším to, díky.



Vytisknout stránku | Zavřít okno