Vytisknout stránku | Zavřít okno

Koridor - nulová výška

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=16605
Datum vytištění: 26.čer.2026 v 18:56


Téma: Koridor - nulová výška
Odeslal: Jan Jirásek
Předmět: Koridor - nulová výška
Datum odeslání: 06.úno.2013 v 14:49
Přátelé, prozraďte mi prosím, proč se mi koridor vykresluje do nulové výšky a ne na pvorch, kam by měl. V okně Vytvořit koridor mám samozřejmě nastavenu příslušnou trasu, profil rozvržení, šablonu typických řezů a rovněž cílový povrch. Tuším, že je chyba někde mezi židlí a PC, ale už mne nic nenapadá. Díky.



Odpovědi:
Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 06.úno.2013 v 22:13
Dobrý den,
těžko říct bez výkresu. Nejspíš je problém v tom, že máte delší trasu než niveletu. Pečlivě na úchop koncového bodu připněte niveletu na ZU a KU.


-------------
Martin Folber


Odeslal: Jan Jirásek
Datum odeslání: 11.úno.2013 v 14:53
Díky za radu. Upravil jsem délku trasy tak, aby nesahala za hranice povrchu a koridor se již vykresluje tak, jak má. Ještě jednou díky.



Vytisknout stránku | Zavřít okno