Vytisknout stránku | Zavřít okno

viditelnost ohraničení buňek tabulky

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=16636
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 22:52


Téma: viditelnost ohraničení buňek tabulky
Odeslal: sorbík
Předmět: viditelnost ohraničení buňek tabulky
Datum odeslání: 13.úno.2013 v 14:42
Hojte,
nevíte čo způsobuje, že se mi hranice bunek, ktere ve vlastnostech bunky odeznacím (tedy nastavim tak, aby tam žádné bnebyly) přesto ve výkrese zobrazují - zobrazují se nějakou jinou /šedou barvou, ale přesto jsou viditelné. (je pravda, že při tisku pak následně ne, ale ve výkrese ano...)
přitom v jiném výkrese mi to tento problém nedělá....Confused
dík



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 13.úno.2013 v 23:00
Jsou v obou výkresech stejně nastaveny hladiny DEFPOINTS?

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: sorbík
Datum odeslání: 14.úno.2013 v 10:55
jasně, že nejsou Smile...díky
 



Vytisknout stránku | Zavřít okno