čiara medzi dvoma čiarami
Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=16737
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 03:21
Téma: čiara medzi dvoma čiarami
Odeslal: racto0
Předmět: čiara medzi dvoma čiarami
Datum odeslání: 28.úno.2013 v 07:49
Čaute Existuje nejaky príkaz krorý by vykreslil čiaru presne do stredu medzi dvoma čiarami.
Mám dve polyline a potreboval by som presne do stredu medzi ne vykresliť čiary.
|
Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 28.úno.2013 v 08:54
Jestli jsou to jenom čáry-úsečky, jde použít přímku - jinak viz příbuzný tip 5358.
------------- Vladimír Michl (moderátor) ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world (podpora viz emea.support.arkance.world)
|
Odeslal: vbehun
Datum odeslání: 28.úno.2013 v 18:05
Zkuste nastavit ofset "_OFFSET" na hodnotu poloviny vzdálenosti mezi těmi křivkami: "_MTP" nebo "PDB".
------------- =^..^=
|
Odeslal: racto0
Datum odeslání: 01.bře.2013 v 22:39
diky za rady :) VYSKUšAM a ozvem sa . typy už nemožem zobrazovať.
|
Odeslal: karel.m
Datum odeslání: 06.bře.2013 v 08:27
Nakreslit přímku nebo úsečku přesně v polovině dvou entit. A nebo posunout a kopírovat.... Pro tento účel používám nejvíce uchopovací bod " půl mezi dvěma body".Velice se mi to osvědčilo a zároveň zjednodušilo práci. Protože nemusím nejprve zjišťovat nějakou vzdálenost a potom teprve provést danou operaci.
|
|