Vytisknout stránku | Zavřít okno

Samostatné spouštění

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=1703
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:51


Téma: Samostatné spouštění
Odeslal: Paolo
Předmět: Samostatné spouštění
Datum odeslání: 29.lis.2005 v 09:03

Protože jsou situace kdy si potřebuji spustit Knihovnu součástí (Design accelerator) aniž bych spouštěl Inventor tak jsem si našel na C:/Program Files/Autodesk/Inventor 10/Design Accelerator/UniTools/BaseView.exe

Existuje nějaký (podobný) způsob jak si spustit Obsahové centrum (Normalizované součásti)?




Vytisknout stránku | Zavřít okno