Vytisknout stránku | Zavřít okno

2D v jedné rovině

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Architecture, MEP, Fabrication, Plant 3D
Popis fóra: Otázky ke stavařským aplikacím AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, k potrubní aplikaci AutoCAD Plant 3D, k Fabrication a Advance Steel
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=17060
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 13:25


Téma: 2D v jedné rovině
Odeslal: Pampelis
Předmět: 2D v jedné rovině
Datum odeslání: 19.dub.2013 v 09:36
Dobrý den, Používámn AA 2013  a do 3D občas vkládám i 2D oběkty aby byli vidět jen v půdoryse. Když se ale podívám na výkres z boku tak se mi 2D objekty nerovnají vždy na nulu. ale jsou různě odskákané. Chtěla bych vědět jestli neexistuje příkaz který by mi všechny  2D čáry přesunul do jedné roviny, zatím to dělám ručně po jednom. Děkuji za odpověď Linda



Odpovědi:
Odeslal: Buba
Datum odeslání: 30.dub.2013 v 23:37
Označiť všetky objekty _all a cez Properties nastaviť pre všetky čiary Z súradnicu =0 


Odeslal: alfred
Datum odeslání: 01.kvě.2013 v 09:16
Zkuste utilitu "do2D.lsp".
http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=238 - http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=238

nebo příkaz [CMD]FLATTEN[/CMD] (_FLATTEN)



Vytisknout stránku | Zavřít okno