Vytisknout stránku | Zavřít okno

Kritická chyba

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=17226
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 14:03


Téma: Kritická chyba
Odeslal: Blondys
Předmět: Kritická chyba
Datum odeslání: 18.kvě.2013 v 11:24
Dobrý den, nikdy dřív se mi to nestávalo,al najednou u některých výkresů mi to při otevření hodí kritickou chybu unhandled access violation reading 0x0008 exception at 623bede4h a cad se zavře. poradte prosím,co s tím. mám acad 2008



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 18.kvě.2013 v 15:41
V jakém je to operačním systému a s jakou grafickou kartou? Hlásí ony výkresy nějaké chyby při auditu?

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Blondys
Datum odeslání: 20.kvě.2013 v 09:28
Dobrý den, karta Geforce 8600m gs, 512mb a systém vista. Na jiném pc to jde, nevím proč. Dělá to jen u některých výkresů


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 20.kvě.2013 v 09:54
No, 512MB tedy není mnoho - je dost pravděpodobné, že se někde nedostává paměti. Chyby ten audit nehlásí?

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Blondys
Datum odeslání: 20.kvě.2013 v 10:42
Jak ten audit zjistím? a k té grafice-jakto,že jiné výkresy jdou?děkuji



Vytisknout stránku | Zavřít okno