Vytisknout stránku | Zavřít okno

Kusovník

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Mechanical, Electrical
Popis fóra: Otázky ke strojařským verzím AutoCADu - AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical, ECSCAD a Mechanical Desktop
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=17436
Datum vytištění: 23.čer.2026 v 20:16


Téma: Kusovník
Odeslal: Elsa
Předmět: Kusovník
Datum odeslání: 27.čer.2013 v 08:22
Dobrý den, vytvořil jsem si svůj kusovník, vše probíhalo jak má, ale druhý den už nemůžu do kusovníku přidávat nové pozice a nějak ho upravovat, protože se kusovník chová jako reference (dvakrát na kusovník kliknu a otevře se mi okno pro otevření reference). Proč se mi kusovník chová jako reference? Poraďte mi prosím. Děkuji< id="foxcub_translator_popup_win" style="visibility: ; width: 0px; height: 0px; border: 0px; padding: 0px;">



Odpovědi:
Odeslal: Lubomír Polesný
Datum odeslání: 27.čer.2013 v 08:47
Dobrý den,
 
to vypadá, že je výkres otevřen v "holém" AutoCADu a ne v AutoCADu Mechanical.


-------------
Lubomír Polesný
Arkance Systems CZ s.r.o.


Odeslal: Elsa
Datum odeslání: 27.čer.2013 v 08:53
Otevírám soubor s kusovníkem v Mechanicalu 2013, nevím proč se neotevře okno pro úpravu kusovníku nebo pozice.< id="foxcub_translator_popup_win" style="visibility: ; width: 0px; height: 0px; border: 0px; padding: 0px;">



Vytisknout stránku | Zavřít okno