Vytisknout stránku | Zavřít okno

delete

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=18005
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 01:05


Téma: delete
Odeslal: lucka025
Předmět: delete
Datum odeslání: 02.říj.2013 v 14:27
Dobrý den, doposud mi vše fungovalo jak mělo, ale přestalo mi fungovat v software tlačítko delete. Musím dát příkaz vymaž, označit to co se má vymazat a následně pravé tlačítko, aby se to vymazalo. Vše jsem i restartovala a nefunguje mi to ani v jiných výkresech. 
Před tím jsem prováděla v rozvržení otáčení výkresu tedy přes příkaz MPnastav. Myslím si, že od té doby to tak asi je. Nerada bych přeinstalovávala software.
Dále jsem si všimla, že mi nějak nefunguje když chci upravit blok a 2x na něj poklikám. Musím to dávat zase přes lištu. Možná těch věcí bude více, ale zatím jen toto.

Děkuji



Odpovědi:
Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 02.říj.2013 v 14:29
Dobrý den,
nastavte si proměnnou PICKFIRST na 1. Mělo by to pomoci.


-------------
Martin Folber


Odeslal: lucka025
Datum odeslání: 02.říj.2013 v 14:43
Super děkuji, jak to mohlo nastat, že se to vypnulo?


Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 02.říj.2013 v 14:48
Jsou věci mezi nebem a zemí... a  AutodeskemSmile. Ta hodnota je uložena ve registry Windows.


-------------
Martin Folber



Vytisknout stránku | Zavřít okno